Statistics Pro (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: up
bs: gore

en: Add
bs: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: never
bs: nikad

en: Access log settings
bs: Postavke bilježenja pristupa

en: Statistics
bs: Statistika

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Users
bs: Korisnici

en: Tools
bs: Alati

en: Today
bs: Danas

en: @module module
bs: @module modul
