Statistics Pro (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: up
da: op

en: Add
da: Tilføj

en: Main
da: Primær

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: never
da: aldrig

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Access log settings
da: Indstillinger for besøgslog

en: Enable access log
da: Aktivér besøgslog

en: Statistics
da: Statistik

en: Paths
da: Stier

en: Nodes
da: Indhold

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Terms
da: Ord

en: String
da: Tekst

en: Users
da: Brugere

en: Tools
da: Værktøjer

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: The settings have not been saved because of the errors.
da: På grund af fejlene er indstillingerne ikke blevet gemt.

en: @module module
da: @module modul

en: Errors
da: Fejl

en: Warnings
da: Advarsler

en: Advanced Help
da: Avanceret hjælp

en: Content statistics
da: Indholdsstatistik

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
