Statistics Pro (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: up
el: επάνω

en: Add
el: Προσθήκη

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: never
el: ποτέ

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Access log settings
el: Ρύθμιση του ημερολογίου πρόσβασης

en: Enable access log
el: Ενεργοποίηση ημερολογίου επισκέψεων

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: String
el: Φράση

en: Users
el: Χρήστες

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Today
el: Σήμερα

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: Session
el: Σύνοδος

en: @module module
el: μονάδα @module

en: Content statistics
el: Στατιστικά περιεχομένου
