Statistics Pro (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: up
eo: supren

en: Add
eo: Aldonu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: never
eo: neniam

en: Access log settings
eo: Aliru protokolajn agordojn

en: Enable access log
eo: Ŝaltu aliran logon

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Nodes
eo: Nodoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: String
eo: Signovico

en: Users
eo: Uzantoj

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: @module module
eo: @module modulo
