Statistics Pro (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: up
eu: gora

en: Add
eu: Gehitu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: never
eu: inoiz ez

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Terms
eu: Terminoak

en: String
eu: Katea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Today
eu: Gaur

en: Session
eu: Sesioa

en: @module module
eu: @module moduloa

en: New nodes
eu: Nodo berriak
