Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Today
ga: Inniu
