Statistics Pro (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: up
gl: arriba

en: Add
gl: Engadir

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: never
gl: nunca

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Access log settings
gl: Axustes do rexistro de acceso

en: Enable access log
gl: Activar o rexistro de acceso

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Paths
gl: Rutas

en: Nodes
gl: Nodos

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: String
gl: Cadea

en: Users
gl: Usuarios

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Today
gl: Hoxe

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Session
gl: Sesión

en: @module module
gl: módulo @module

en: Advanced Help
gl: Axuda avanzada
