Statistics Pro (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: up
he: למעלה

en: Add
he: הוספה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: never
he: אף פעם

en: Access log settings
he: הגדרות רישום פעילויות

en: Enable access log
he: אפשר רישום פעילות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Terms
he: מונחים

en: String
he: מחרוזת

en: Users
he: חברי האתר

en: Tools
he: כלים

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Session
he: תהליך

en: @module module
he: רכיב @module

en: Errors
he: שגיאות

en: Warnings
he: אזהרות
