Statistics Pro (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: up
hr: gore

en: Add
hr: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: never
hr: nikada

en: Access log settings
hr: Postavke zapisnika pristupa

en: Enable access log
hr: Uključi zapisnik pristupa

en: Statistics
hr: Statistike

en: Paths
hr: Putanje

en: Nodes
hr: Unosi

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: String
hr: Struna

en: Users
hr: Korisnici

en: Tools
hr: Alati

en: Today
hr: Danas

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.

en: Session
hr: Sesija

en: @module module
hr: @module modul

en: Errors
hr: Greške
