Statistics Pro (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: up
hu: fel

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Main
hu: Fő

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: never
hu: soha

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Access log settings
hu: Hozzáférési napló beállításai

en: Enable access log
hu: Hozzáférési napló engedélyezése

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Terms
hu: Kifejezések

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Users
hu: Felhasználók

en: Tools
hu: Eszközök

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: Session
hu: Munkamenet

en: @module module
hu: @module modul

en: Browscap
hu: Böngészőszámláló

en: Errors
hu: Hibák

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Content statistics
hu: Tartalomstatisztika

en: Advanced Help module
hu: <em>Advanced Help</em> modul

en: Daily statistics
hu: Napi statisztika
