Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: up
ka: ზემოთ

en: Add
ka: დამატება

en: never
ka: არასდროს

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Today
ka: დღეს

en: Session
ka: სესია
