Statistics Pro (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: up
kk: жоғарыға

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: never
kk: ешқашан

en: Access log settings
kk: Қолжетімділік журналы параметрлері

en: Enable access log
kk: Рұқсат журналын қосу

en: Statistics
kk: Статистика

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: @module module
kk: @module модулі
