Statistics Pro (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Add
km: បន្ថែម

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: never
km: កុំ​

en: Access log settings
km: ការ​កំណត់​កំណត់ហេតុ​ចូល​ដំណើរការ

en: Enable access log
km: បើក​​កំណត់​ហេតុ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Session
km: សម័យ

en: @module module
km: ម៉ូឌុល %module
