Statistics Pro (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Session
kn: ಉಪಆವೃತ್ತಿ

en: Graph
kn: ನಕ್ಷೆ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: Warnings
kn: ಗೆಲುವುಗಳು
