Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: up
ku: سه‌روو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: never
ku: هیچ کات

en: Statistics
ku: ئامار

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: @module module
ku: مۆدیولی @module
