Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: up
ky: өйдө

en: never
ky: эч качан

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.
