Statistics Pro (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Comments
mk: Коментари

en: Logs
mk: Дневници

en: Add
mk: Додај

en: Users
mk: Корисници

en: @module module
mk: @module модул
