Statistics Pro (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: px
mn: пиксел

en: Add
mn: Нэмэх

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Statistics
mn: Статистик

en: Paths
mn: Замууд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
