Statistics Pro (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: up
mr: वर

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Main
mr: मुख्य

en: never
mr: कधीच नाही

en: Help pages
mr: मदतीची पाने

en: String
mr: संज्ञा

en: Tools
mr: साधने
