Statistics Pro (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Today
my: ယနေ့
