Statistics Pro (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: up
nn: opp

en: never
nn: aldri

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Terms
nn: Termar

en: String
nn: Streng

en: Users
nn: Brukarar

en: Session
nn: Økt

en: @module module
nn: @module modul
