Statistics Pro (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: up
oc: naut

en: Add
oc: Apondre

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: never
oc: pas jamai

en: Access log settings
oc: Paramètres del jornal dels accèsses

en: Enable access log
oc: Activar la jornalizacion dels accèsses

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Paths
oc: Camins

en: Nodes
oc: Nosèls

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Terms
oc: Tèrmes

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Users
oc: Utilizaires

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: @module module
oc: modul @module

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Content statistics
oc: Statistiques de contengut
