Statistics Pro (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: up
os: Хæрдмæ

en: Add
os: Бафтау
