Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: never
ps: هيڅکله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Today
ps: نن
