Statistics Pro (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: up
sl: gor

en: Add
sl: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: never
sl: nikoli

en: Access log settings
sl: Nastavitve dnevnika dostopov

en: Enable access log
sl: Omogoči dnevnik dostopov

en: Statistics
sl: Statistika

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Today
sl: Danes

en: Session
sl: Seja

en: @module module
sl: modul @module
