Statistics Pro (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: up
sq: sipër

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: never
sq: asnjëherë

en: Access log settings
sq: Rregullimet e regjistrimeve të hyrjes

en: Enable access log
sq: Aktivo log e hyrjeve

en: Statistics
sq: Statistikat

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: String
sq: Vargu

en: Users
sq: Përdorues

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: @module module
sq: Moduli @module
