Statistics Pro (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: never
sr: никада

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: String
sr: Стринг
