Statistics Pro (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: up
th: ขึ้น

en: Add
th: เพิ่ม

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: never
th: ไม่เคย

en: Statistics
th: สถิติ

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: String
th: ข้อความ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: The settings have not been saved because of the errors.
th: การตั้งค่าไม่ถูกบันทึกเนื่องจากมีข้อผิดพลาด

en: @module module
th: โมดูล @module
