Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.
