Statistics Pro (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።

en: @module module
am: @module ሞዱል
