Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: up
ca: amunt

en: Add
ca: Afegeix

en: Main
ca: Principal

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: never
ca: mai

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Access log settings
ca: Paràmetres del registre d'accés

en: Enable access log
ca: Habilita el registre d'accés

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Paths
ca: Camins

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Terms
ca: Termes

en: String
ca: Cadena

en: Users
ca: Usuaris

en: Tools
ca: Eines

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Session
ca: Sessió

en: @module module
ca: mòdul @module

en: Warnings
ca: Alertes

en: Content statistics
ca: Estadístiques del contingut
