Statistics Pro (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: up
cs: o úroveň výš

en: Add
cs: Přidat

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: never
cs: nikdy

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Access log settings
cs: Nastavení logu přístupů

en: Enable access log
cs: Povolit log přístupů

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Paths
cs: Cesty

en: Nodes
cs: Uzly

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Terms
cs: Termíny

en: String
cs: Řetězec

en: Users
cs: Uživatelé

en: Tools
cs: Nástroje

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Session
cs: Relace

en: @module module
cs: Modul @module

en: Errors
cs: Chyby

en: Warnings
cs: Varování

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu

en: Time period
cs: Časové období

en: down
cs: dolů
