Statistics Pro (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: up
et: üles

en: Add
et: Lisa

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: never
et: mitte kunagi

en: Access log settings
et: Kasutuslogi määrangud

en: Enable access log
et: Kasutuslogi lubatud

en: Statistics
et: Statistika

en: Paths
et: Asukohad

en: Nodes
et: Postitused

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Terms
et: Terminid

en: String
et: Sõne

en: Users
et: Kasutajad

en: Tools
et: Tööriistad

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Session
et: Sessioon

en: @module module
et: @module moodul

en: Errors
et: Vead

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Content statistics
et: Sisu statistika
