Statistics Pro (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: up
fi: ylös

en: Add
fi: Lisää

en: Main
fi: Pää

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: never
fi: ei koskaan

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Access log settings
fi: Osumien kirjaamisen asetukset

en: Enable access log
fi: Ota käyttöön osumien kirjaaminen

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Paths
fi: Polut

en: Nodes
fi: Solmut

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Terms
fi: Termit

en: String
fi: Merkkijono

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Tools
fi: Työkalut

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Session
fi: Sessio

en: @module module
fi: moduuli @module

en: Errors
fi: Virheet

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Content statistics
fi: Sisällön tilastotiedot
