Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Tools
ht: Outi
