Statistics Pro (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: up
hy: վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: String
hy: Տող

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Today
hy: Այսօր

en: Session
hy: Սեսիա
