Statistics Pro (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Comments
is: Ummæli

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: up
is: upp

en: Add
is: Bæta við

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.

en: never
is: aldrei

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Access log settings
is: Stilling kerfisskráar

en: Enable access log
is: Virkja aðgangsskráningu

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Paths
is: Slóðir

en: Nodes
is: Nóður

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: String
is: Strengur

en: Users
is: Notendur

en: Tools
is: Tól

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: The settings have not been saved because of the errors.
is: Stillingarnar voru ekki vistaðar vegna villna.

en: @module module
is: @module eining
