Statistics Pro (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: up
lv: augšup

en: Add
lv: Pievienot

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: never
lv: nekad

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Access log settings
lv: Piekļuves žurnāla iestatījumi

en: Enable access log
lv: Atļaut piekļuves žurnālu

en: Statistics
lv: Statistika

en: Nodes
lv: Mezgli

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: String
lv: Virkne

en: Users
lv: Lietotāji

en: Tools
lv: Rīki

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Session
lv: Sesija

en: @module module
lv: @module modulis

en: Graph
lv: Grafiks

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: down
lv: lejup
