Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: up
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Today
ne: आज

en: @module module
ne: @module मोड्यूल
