Statistics Pro (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: up
sk: hore

en: Add
sk: Pridať

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: never
sk: nikdy

en: Access log settings
sk: Nastavenia záznamu prístupov

en: Enable access log
sk: Povoliť záznam prístupov

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Paths
sk: Cesty

en: Nodes
sk: Uzly

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Terms
sk: Termíny

en: String
sk: Reťazec

en: Users
sk: Používatelia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Today
sk: Dnes

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: @module module
sk: Modul @module

en: Content statistics
sk: Štatistika obsahu
