Statistics Pro (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: up
sv: upp

en: Add
sv: Lägg till

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: never
sv: aldrig

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Access log settings
sv: Inställningar för åtkomstloggning

en: Enable access log
sv: Aktivera åtkomstloggning

en: Statistics
sv: Statistik

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Nodes
sv: Noder

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Terms
sv: Termer

en: String
sv: Sträng

en: Users
sv: Användare

en: Tools
sv: Verktyg

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: @module module
sv: Modulen @module

en: Errors
sv: Fel

en: Warnings
sv: Varningar

en: Content statistics
sv: Statistik för innehåll

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
sv: Att göra: Lägga till en beskrivande text här som skall visas i användargränssnittet.
