Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
