Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Show on every page except the listed pages.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକୁ  ଛାଡି, ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Show on only the listed pages.
or: କେବଳ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ
