Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Public
sk: Verejné

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: %time ago
sk: pred %time

en: Nodes
sk: Uzly

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Terms
sk: Termíny

en: Send
sk: Odoslať

en: Now
sk: Teraz

en: !time ago
sk: pred !time

en: Basic
sk: Základné

en: Users
sk: Používatelia

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Zobraziť, pokiaľ PHP kód vráti <code>TRUE</code> (režim PHP, len pre expertov)

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Messages
sk: Správy

en: characters
sk: znaky

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Subscribed to
sk: Prihlásiť do

en: Domains
sk: Domény

en: The comment has been deleted.
sk: Komentár bol zmazaný.

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: Tag ID
sk: ID značky

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Status message
sk: Stavová správa

en: AHAH callback
sk: AHAH spätné volanie

en: Image style
sk: Štýl obrázka
