Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Read more
az: Ətraflı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Nodes
az: Materiallar

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: characters
az: personajlar

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Reply
az: Cavab verin

en: Current date
az: Hal-hazırki Tarix

en: Comment count
az: Şərh sayı

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Status message
az: Status mesajı
