Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
