Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (59 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Public
el: Δημόσιες

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: %time ago
el: %time πριν

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Now
el: Τώρα

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Basic
el: Βασική

en: Users
el: Χρήστες

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Να εμφανίζεται αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (μόνο σε λειτουργία PHP, για προγραμματιστές PHP μόνο).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Messages
el: Μηνύματα

en: characters
el: χαρακτήρες

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Reply
el: Απάντηση

en: Subscribed to
el: Έχει συνδρομή σε

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Current date
el: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Comment count
el: Μετρητής σχολίων

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: AHAH callback
el: AHAH επιστροφή κλήσης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Recipient ID
el: ID παραλήπτη
