Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: characters
km: តួអក្សរ

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: AHAH callback
km: ហៅ​ AHAH ​ទៅ​វិញ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
