Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Private
mr: खाजगी

en: Actions
mr: कृती

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Send
mr: पाठवा

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Current date
mr: आजची तारीख
