Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
